Hakkımızda

Uzun süredir hizmet vermekte olan Sefa Dalbudak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denizli’nin önde gelen diş kiniklerinden biridir.


Tecrübeli çalışan kadrosuyla ve verdiği hizmet kalitesiyle her zaman adından söz ettirmeyi başarmıştır. 1991 yılında kurulmuş ve Denizli’nin en merkezi bölgesinde yer alan kuruluş, 1000 metrekare alanda 9 klinik 1 ameliyathane bekleme salonu tomogrofi odası sterilizasyon üniteleri ile hizmet veren özel bir sağlık kuruluşudur. Bünyesinde 3 diş doktoru ve  2 diş teknikeri bulunduran kliniğin çok geniş bir hizmet yelpazesi bulunmaktadır. 

En son teknolojiyi takip ederek ve sürekli kendini yenileyerek kaliteyi arttırmak, en önemli amaçları olmuştur. Gün içinde 09.00 19.00 arası  akşam ise saat 22.00 ye kadar hizmet vermektedir. Akşamları nöbetçi diş hekimi, şiddetli diş ağrıları diş kırılmaları gibi acil tedavi gerektiren durumlarda yardımcı olmaktadır.  Klinik implanttan ortodontiye, gülüş tasarımından beyazlatmaya kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir. 

İmplantta son teknoloji olan cerrahisiz implantı uygulayan Türkiye'deki sayılı dental kliniklerden biridir.  Özellikle son zamanlarda çok tercih edilen  estetik ve doğal görünüm sağlayan zirkonyum kaplamalar ve bilgisayar destekli full seramik kaplamalar yapmakta ayrıca  teşhis ve tedavi planlamasında en gelişmiş görüntüleme yöntemlerinden biri olan üç boyutlu tomografiyi kullanmaktadırlar. 

Diş eti hastalıklarının tedavisi gömülü 20 yaş diş çekimi lazer tedavisi gibi daha bir çok tedavi imkanı da sunan dental klinik hastalarına en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir